Skip to main content

Tento lahodný osviežujúci nápoj plný vitality je vyrobený z ručne spracovaného gélu Aloe Vera a čerstvých exotických citrusov Yuzu. Jeho chuť je príjemná a vyvážená. V kombinácií s nezameniteľnou exotickou vôňou je prílivom pozitívnej energie pre Vaše telo aj myseľ.

Osviežujúca kombinácia Aloe a Yuzu je priamo stvorená k uhaseniu smädu v horúcich dňoch. Príjemne aromatický nápoj si najlepšie vychutnáte ľadovo vychladený. Odporúčame kombinovať s dobre vychladenou perlivou vodou a ľadom.

Zdravý Yuzu Aloe Tea obsahuje extra porciu vitamínu C, antioxidantov, minerálov a telu prospešných enzýmov. 

Aloe Vera patrí medzi najobľúbenejšie liečivé rastliny. Liečivý gél z listov Aloe vera dokáže doslova zázraky. Napríklad pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi, podporuje správnu funkciu čriev, pomáha zlepšovať prirodzenú obranyschopnosť, pôsobí ako prírodný antioxidant, pomáha pri napätí a únave, pomáha obnovovať prirodeznú vitalitu.

Na prípravu osviežujúcej limonády rozmiešajte 1 lyžicu (cca 35g) v menšom množstve vody, pridajte ľad a dolejte ľadovo vychladenú vodu / perlivú vodu do 250-300 ml.

Jeden pohár Zdravého Yuzu Aloe Tea dodá telu 173% odporúčanej dennej dávky vitamínu C a veľkú porciu unikátnych antioxidantov, ktoré v lete naviac chránia pokožku pred škodlivým UV žiarením.

 

Kde YUZU kúpiť

Zloženie

  • Čerstvé plody citrusov Yuzu 20 %
  • Aloe vera gél 15 %
  • Med 5 %
  • Vitamín C 395 mg / 100 g (1 šálka = 173 % DDD vit C)

YUZU Aloe Tea

Neobsahuje žiadne umelé prísady, je bez lepku, bez kofeínu, bez pridaných farbív, bez laktózy a GMO free. Naviac s vysokým obsahom vitamínu C.

Kontakt


MEDICAL & PHARMA PROMOTION, s.r.o.
Vídeňská 104, 252 42 Vestec

Ing. Iveta Petrovická, Brand manager
T: +420 775 291 283
E: iveta.petrovicka@mppromotion.cz